ENDÜSTRİYEL EMİCİLER

Bayteks Endüstriyel Emici ürünler uygulama alanlarına göre yüksek emiş kapasiteleri sayesinde tehlikeli atık dökülmelerinin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Endüstriyel alanlarda ve çevre temizliği amaçlı kullanılan bu ürünler ergonomik kullanım sağlaması sayesinde birçok alanda uygulanabilmektedir.

Kullanım alanına göre tek yada çok katlı şekilde üretilebilen Ped ve Roliklerle beraber standart ölçülerle birlikte istenildiğinde özel ölçülerlede Sosis, Yastık ve Bariyer üretimide yapılabilmektedir.

YAĞ EMİCİLER

Su itici yapıları sayesinde özellikle deniz, akarsu yüzeyindeki yağ birikintileri temizlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Genellikle Çevre temizliğinde tercih edilen Yağ Emiciler, iç alanlarda yağ ve benzeri sıvıların temizlenmesinde yada yayılmasını önlemek için kullanılmaktadır.

Yağ emiciler için aşağıdaki ürün grupları birçok farklı ağırlık ve ölçüde üretilmektedir.

- Ped - Sosis - Bariyer
- Rolik - Yastık - Partikül

GENEL EMİCİLER

Su, Yağ ve diğer sıvıları emebilen bu ürün grubu özellikle endüstriyel uygulama ve çalışma alanlarında kullanılmaktadır.

Genel emiciler için aşağıdaki ürün grupları birçok farklı ağırlık ve ölçüde üretilmektedir.

- Ped - Sosis - Bariyer
- Rolik - Yastık - Partikül

KİMYASAL EMİCİLER

Kimyasal sıvılar, Asit, Yağ, Su ve diğer sıvıları emebilen bu ürün grubu özellikle laboratuvar uygulamaları, kimyasal atık tank ve diğer taşıma ünitelerinin bulunduğu yerlerde ve dökülme olan alan alanlarda kullanılmaktadır.

Kimyasal emiciler için aşağıdaki ürün grupları birçok farklı ağırlık ve ölçüde üretilmektedir.

- Ped - Sosis - Partikül
- Rolik - Yastık